laurotKrásný sektor s krutodlouhýma cestama. Jediný od pohledu lezitelný 7a. Naštěstí nevedlo až nahoru, takže člověku na slanění stačila i 60m lano. Lezení po dobrých madlech, ale pořád tak něják dost do kopce. Dva lehčí bouldříky, kde ten druhý je až nahoře do topovýho chytu. Při prvním nátahu jsem jen pohladil oblou bramboru za hranou a málem jsem se rozbrečel při pomyšlení, že z tohohle bych měl cvakat slanák. Navíc na levačku do který se mi nechtělo zabírat. Po marném boji že cvaknu zezdola a tím to něják očůrám si říkám, že raději spadnout než to ojebat a zkouším krok znovu. Tentokrát ale náhodou šáhnu trochu dál za bramboru a hle, ona tam díra z který by člověk mohl i posvačit. OS zachráněn, pádíme na kafe.
7a
OS
24.09.2015
Krásný sektor s krutodlouhýma cestama. Jediný od pohledu lezitelný 7a. Naštěstí nevedlo až nahoru, takže člověku na slanění stačila i 60m lano. Lezení po dobrých madlech, ale pořád tak něják dost do kopce. Dva lehčí bouldříky, kde ten druhý je až nahoře do topovýho chytu. Při prvním nátahu jsem jen pohladil oblou bramboru za hranou a málem jsem se rozbrečel při pomyšlení, že z tohohle bych měl cvakat slanák. Navíc na levačku do který se mi nechtělo zabírat. Po marném boji že cvaknu zezdola a tím to něják očůrám si říkám, že raději spadnout než to ojebat a zkouším krok znovu. Tentokrát ale náhodou šáhnu trochu dál za bramboru a hle, ona tam díra z který by člověk mohl i posvačit. OS zachráněn, pádíme na kafe.