FISADocela dobrej fígl vymyslel ET,poctivé 7A mi to přišlo...
7A
solo
19.01.2014
Docela dobrej fígl vymyslel ET,poctivé 7A mi to přišlo...
siskaVšecko je v nohách, konkrétně ve správném zapíchnutí pravé špičky. Olomenou dírku jsem nemohl udržet, tak jsem bral čudlík v lištičce vlevo od ní. Parádní zdvih.
7A
solo
14.02.2015
Všecko je v nohách, konkrétně ve správném zapíchnutí pravé špičky. Olomenou dírku jsem nemohl udržet, tak jsem bral čudlík v lištičce vlevo od ní. Parádní zdvih.