pavelllDalší perla, dole lehčí než vypadá, podél odštěpu naopak těžší a závěr horní stěnky hodně nepřehledný. Úplně zbytečně zkažený OS, strašně dlouho jsem se snažil zabrat na max za bočák na PR, přitom je třeba ho vzít pouze jako přídrž a maximálně brát LR za hodně dobrou dvouprdu schovanou pod negativní svislou dírou, než jsem na to přišel, tak jsem se hodně vyházel (jsou k tomu blbé nohy) a při šáhu vysoko do malé lišty jsem spadl. Aspoň jsem se solidně prolít. Nicméně protože jsem očekával pád, tak jsem do toho kroku nešel na max, což byla veliká chyba, jinak by bal OS. Ač jsem se prolít, což je posun, tak je třeba pořád na padání a morálu pracovat. Na 2. pokus už jsem to přelezl celkem snadno, když člověk nahoře ví o dírách, tak je to v pohodě.
7a
PP
29.10.2019
Další perla, dole lehčí než vypadá, podél odštěpu naopak těžší a závěr horní stěnky hodně nepřehledný. Úplně zbytečně zkažený OS, strašně dlouho jsem se snažil zabrat na max za bočák na PR, přitom je třeba ho vzít pouze jako přídrž a maximálně brát LR za hodně dobrou dvouprdu schovanou pod negativní svislou dírou, než jsem na to přišel, tak jsem se hodně vyházel (jsou k tomu blbé nohy) a při šáhu vysoko do malé lišty jsem spadl. Aspoň jsem se solidně prolít. Nicméně protože jsem očekával pád, tak jsem do toho kroku nešel na max, což byla veliká chyba, jinak by bal OS. Ač jsem se prolít, což je posun, tak je třeba pořád na padání a morálu pracovat. Na 2. pokus už jsem to přelezl celkem snadno, když člověk nahoře ví o dírách, tak je to v pohodě.