ondrasJeden pokus 2011, kdy jsem sedel uz dole, ale bylo to tenkrat trochu min omagovany a vic nejasny. Ted spodek v pohode, ale nahore mi to neslo. Je to v podstate o jednom kroku - nastelovat se do bocakospodaku.
7a
PP
30.12.2018
Jeden pokus 2011, kdy jsem sedel uz dole, ale bylo to tenkrat trochu min omagovany a vic nejasny. Ted spodek v pohode, ale nahore mi to neslo. Je to v podstate o jednom kroku - nastelovat se do bocakospodaku.