tasmansky.certlezl jsem kousek na prvnim kousek na druhem, ale nejtezsi delku tahal kml
7b
flash
24.11.2012
lezl jsem kousek na prvnim kousek na druhem, ale nejtezsi delku tahal kml
KomíňákBohužel mi v 5.dl usolil stup v hladkém koutku v posledním šáhu. Dost škoda. Nádherná cesta. 7b se nám zdálo o trochu lehčí. Šel jsem 2., 3., 5., 7., 9. dl.
7b
RP
06.03.2013
Bohužel mi v 5.dl usolil stup v hladkém koutku v posledním šáhu. Dost škoda. Nádherná cesta. 7b se nám zdálo o trochu lehčí. Šel jsem 2., 3., 5., 7., 9. dl.