ValmarKrasny smer. Vyuzul jsem roky atletiky a postupne upravil rozbeh ba vzorovyho flopa.. Bez toho flopa na konci a najednou se houpu v madle kam jsem myslel, ze nedolitnu. Tady vyskaraky rozbeh nahradi vsechnu lezckou dovednost:) Hmm tak az z netu ujistuju, ze se to chodi vez rozbehu. A to jsem kdysi videl video, jak to nekdo dava s rozbehem. Nenapadlo me to jit jinak. Nechtene ojebano. Aspon 7A ale stejne necham..
7A
solo
13.03.2017
Krasny smer. Vyuzul jsem roky atletiky a postupne upravil rozbeh ba vzorovyho flopa.. Bez toho flopa na konci a najednou se houpu v madle kam jsem myslel, ze nedolitnu. Tady vyskaraky rozbeh nahradi vsechnu lezckou dovednost:) Hmm tak az z netu ujistuju, ze se to chodi vez rozbehu. A to jsem kdysi videl video, jak to nekdo dava s rozbehem. Nenapadlo me to jit jinak. Nechtene ojebano. Aspon 7A ale stejne necham..
ValmarTak poslana varianta bez rozběhu(kterou jsem to minule ošidil) ale z nastupaku skokem ne do topu, ale do rozpaženýma a pak n.v. podle Bleu.info tato var. 7A+ Mega radost. Jinak si tu v těch 7mach připadám teď dost marnej. Čísla tu fakt nechapu
7A+
solo
09.07.2018
Tak poslana varianta bez rozběhu(kterou jsem to minule ošidil) ale z nastupaku skokem ne do topu, ale do rozpaženýma a pak n.v. podle Bleu.info tato var. 7A+ Mega radost. Jinak si tu v těch 7mach připadám teď dost marnej. Čísla tu fakt nechapu