Dan PTrochu jsem se trapilna zacatku spary, nesla mi tam narvat ruka v ondrovejch rukavicich, ktery jsem si konecne pujcil, ale fajn. Navic me nafotil profi fotograf od Petita, kterej delal vystup vedle. Trochu ostuda, nemel jsem karable a kybl, navic nam neslo stahnout lano
6a+
OS
02.02.2020
Trochu jsem se trapilna zacatku spary, nesla mi tam narvat ruka v ondrovejch rukavicich, ktery jsem si konecne pujcil, ale fajn. Navic me nafotil profi fotograf od Petita, kterej delal vystup vedle. Trochu ostuda, nemel jsem karable a kybl, navic nam neslo stahnout lano