zaoralfMega radost! Po necelých dvou letech zase nějaká papírově trochu těžší cesta. I když mi stylem vůbec nesedla, nějakým zázrakem jsem se jí celkem prošel. Parádní 3D lezení, které by bylo škoda vynechat.
9/9+
PP
28.09.2021
Mega radost! Po necelých dvou letech zase nějaká papírově trochu těžší cesta. I když mi stylem vůbec nesedla, nějakým zázrakem jsem se jí celkem prošel. Parádní 3D lezení, které by bylo škoda vynechat.