mates m.z toho jsem měl radost, poctivý RP OS, chyty byly navíc trochu zanesený a jeden jsem si musel cestou vykartáčkovat:)
IXa
OS
28.10.2014
z toho jsem měl radost, poctivý RP OS, chyty byly navíc trochu zanesený a jeden jsem si musel cestou vykartáčkovat:)
VasekdegammaKdyž sem jel dolů po 1. pokusu ve Vyhlídkovým Letu, tak sem si zkusil kroky nad 1. společným kruhem. Přišlo mi to možná i o fous lehčí než ten Let. Takže pak na 1. ostrej.
IXa
PP
26.09.2015
Když sem jel dolů po 1. pokusu ve Vyhlídkovým Letu, tak sem si zkusil kroky nad 1. společným kruhem. Přišlo mi to možná i o fous lehčí než ten Let. Takže pak na 1. ostrej.