feuVracíme se do Russo, protože a) je to jista, víme, že tu existujuché cesty b) Jozva tu má od minula projektík. Jak se ukázalo, ještě že jsme se vrátili. Balim balu vyžaduje poměrně vyspělou spárařskou techniku. Nas 6a+ mi přisla docela těžká
6a+
OS
20.02.2015
Vracíme se do Russo, protože a) je to jista, víme, že tu existujuché cesty b) Jozva tu má od minula projektík. Jak se ukázalo, ještě že jsme se vrátili. Balim balu vyžaduje poměrně vyspělou spárařskou techniku. Nas 6a+ mi přisla docela těžká