hans1996Pro mě soft protože ty dva intenzivní kroky jsou nátahy po menších lištách což mi sedí. Anebo je to fakt lehký :) Skrovoval jsem i to 8A ale lišta kouše a udělal jsem si la dura dura do prstu a tak jsem se na to vysral. Myslím že to během pár návštěv asi pošlu.
7C+
solo
07.05.2018
Pro mě soft protože ty dva intenzivní kroky jsou nátahy po menších lištách což mi sedí. Anebo je to fakt lehký :) Skrovoval jsem i to 8A ale lišta kouše a udělal jsem si la dura dura do prstu a tak jsem se na to vysral. Myslím že to během pár návštěv asi pošlu.