VasekdegammaNázev odpovídá, dlouhý ruce a nohy se totiž hoděj. Já sem šel narozdíl od ETho z dobrýho bočáku normálně levou do boule a pak sem nakřížil pravou a do topu.
7A
solo
27.04.2014
Název odpovídá, dlouhý ruce a nohy se totiž hoděj. Já sem šel narozdíl od ETho z dobrýho bočáku normálně levou do boule a pak sem nakřížil pravou a do topu.
FISAPro mě i s dírou docela morfo...bez díry se nechytám !
6B+
solo
17.12.2014
Pro mě i s dírou docela morfo...bez díry se nechytám !